Hangeng laimėjo bylą prieš SM!

Share
SpaceWannabe
K

Hangeng laimėjo bylą prieš SM!

Rašyti by SpaceWannabe on Antr. 21 12 2010, 19:02

Seoul Central District Court civilių teismo 30-ta divizija (vyriausias teisėjas Noh
Mankyung) gruodžio 20-tą padarė sprendimą Super Junior nario Hangeng byloje prieš kompaniją SM
Entertainment. Teisėjo sprendimas dėl kontrakto galiojimo buvo padarytas ieškovo naudai.

Hangeng užpildė bylą prieš kompaniją SM 2009-tų gruodį, teigdamas, kad negali išlaikyti savo neteisingo kontrakto.

Teismas nusprendė, kad "kontraktas pasirašytas 2003 sausį, pataisytas kontraktas pasirašytas 2007-tų vasarį ir papildomas kontraktas pasirašytas 2007-tų gruodį, visi kontraktai paskelbti negaliojančiais."

Šaltinis: news ir sujuism@blogspot.com

Really happy now dėl jo, bet šiaip ir liūdna truputį, kad jau tikrai su SuJu nebebus. :/

bzoda
K

Re: Hangeng laimėjo bylą prieš SM!

Rašyti by bzoda on Antr. 21 12 2010, 19:20

Kiek girdėti teko SM žada skųsti sprendimą.
Kaip ir pabaiga, bet kartu ir ne. Na ką sprendimo reikėjo laukti lygiai metus. Didesnė mano dalis džiaugiasi negu liūdi. Per metus laiko įpratau matyti SuJu kaip 10 narių grupę.

SpaceWannabe
K

Rašyti by SpaceWannabe on Antr. 21 12 2010, 19:45

ir aš skaičiau, kad skųs tą sprendimą, bet tikėkimės nieko nebepakeis.
aš kažkaip nelabai pripatau prie to, kad jų tik dešimt, nors kai jais susidomėjau jų tik tiek ir tebuvo... nebe tas pats visgi. :/ o dar kas bus kai Teuk su Heechul į armiją išeis. D:

ZetsumeiSairen
K

Rašyti by ZetsumeiSairen on Antr. 21 12 2010, 22:02

Yes he won! Tegul SM palieka ji ramybeje, dieve kaip man jo gaila T___T
Agnie
K-POPPE

Rašyti by Agnie on Pen. 24 12 2010, 18:03

ah~~~~~~~~
iš tų senūjų grupių didžių tik Big Bang teliko :( nors ji ir tai jaunesnė...

sweetheart
K

Rašyti by sweetheart on Št. 25 12 2010, 21:31

kad hangeng byla laimejo,tai cia yra ir pliusu ir minusu pliusai:hangeng kentejimo dienos baigesi,jau ir taip man jo gaila uz tai,kad sirgo sunkia liga jis yra tikras kinietis ir bando tai irodyti savo populiaria muzika minusai:jis negali padeti super junior grupei populiarinti grupe pasaulyje jis nebegales palaikyti santykiu su Super junior nariais,del sito man gailiausia

SpaceWannabe
K

Rašyti by SpaceWannabe on Pir. 27 12 2010, 08:29

SuJu jau pripažinti pasauly, juos per CNN rodė, tai viskas gerai. :D nors of course gaila Hannie, bet dabar tik geriau jam. o dėl bendravimo, tai manau jie ką nors vis tiek sugalvos. be to, jis sakė, kad su dviem nariais bendrauja, man rodos su Heechul ir Ryeowook. :)

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

Dabar yra Pir. 23 10 2017, 06:21