Heechul vaikystės nuotraukos atskleidžia kad jis neturėjo plastinės operacijos

Share
kuro112
K-PO

Heechul vaikystės nuotraukos atskleidžia kad jis neturėjo plastinės operacijos

Rašyti by kuro112 on Sk. 22 05 2011, 19:34

Gandai apie Heechul plastinę operacija buvo visiškai paneikti kai Heechul parodė savo vaikystės nuotraukas.

Gegužės 20, SBS programoi "Dalgona" žiūrovai turėjo galimybe pamatyti Heechul šeima jo gimtajame mieste Gangwon-do.

Heechul teta Kim Young Sook buvo pasiryžusi įrodyto kad kis neturėjo jokios plastinės operacijos. Ji atskleidė šeimos albuma sakydama "Jis labai panašus į mane"
Jo jauniausia teta, Kim Gye Sook, atskleidė nuotraukas kai Heechul buvo pradinukas sakydama " Kai Heechul debiutavo buvo daug gandų kad jis turėjo plastine operacija. Dauguma sako kad jis turėjo akių ir nosies operacija, tai netiesa. Jis 100% natūraliai pagamintas Gangwon-do."

Nuotraukose Heechul atrodo taip pat kaip ir dabar. Nuotraukos paneigė bet kokius gandus apie plastine operacija.
sweetheart
K

Re: Heechul vaikystės nuotraukos atskleidžia kad jis neturėjo plastinės operacijos

Rašyti by sweetheart on Kv. 26 05 2011, 10:06

kai buvo mažas jis buvo daug mielesnis,nei bet kada.Bet aš nesuprantu kam tokie skandalai reikalingi,na gerai žmogus pasidarė operacija,na ir kas,gal jis dabar gėriau jaučiasi

kuro112
K-PO

Re: Heechul vaikystės nuotraukos atskleidžia kad jis neturėjo plastinės operacijos

Rašyti by kuro112 on Kv. 26 05 2011, 15:10

lol, aš tai net nežinojau, kad tokie gandai egzistavo xD

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

Dabar yra Št. 24 06 2017, 03:23