Dizaineris Jeremy Scott kalba apie 2NE1

Share
avatar
Rami
Projektų vadovė

Dizaineris Jeremy Scott kalba apie 2NE1

Rašyti by Rami on Pir. 11 07 2011, 13:552NE1 ir visame pasaulyje gerai žinomas mados dizaineris Jeremy Scott tikrai nėra svetimi. Merginos dėvi jo kurtus drabužius jau nuo "Fire" dienų. Jos net susivienijo reklamuoti jo Adidas Originals drabužių liniją Korėjoje. Jeremy Scott apie šias aštrias merginas sužinojo internete, ten jis pamatė jų "Lollipop" ir "Fire" klipus, kuriuose dėvimi jo drabužiai. Savo kitoje kelionėje į Korėją jis užsibrėžė tikslą susitikti su 2NE1, taip ir padarė. Aplinkybės lėmė, jog Jeremy Scott ir 2NE1 sutarė labai gerai. Neseniai garsus mados vyras kalbėjo apie savo jausmus 2NE1, štai ką jis pasakė:

"Jos nėra apsimetėlės, nėra sukurtos. Jos ne tiesiog dėvi drabužius, kuriuos joms pasako dėvėti, jei joms jie nepatinga. Joms patinka tai, ką jos vilki ir kiekviena turi savo skonį. Man patinka K-POP sėkmė, tai jog jis paplito tarptautiniu mastu, bet jie tarsi nupiešia liniją; lyg K-POP grupės (čia) ir 2NE1 (ten)."

Jis netgi paminėjo, jog lyderė CL yra viena iš jo mūzų. Jeremy Scott apie K-POP muziką išmoko iš 2NE1, tai atvėrė jam kelią būti pasirinktu vienu iš teisėjų projektui Runway Korea.

    Dabar yra Tr. 21 02 2018, 14:50