Will.i.am kalba apie 2NE1

Share
avatar
Rami
Projektų vadovė

Will.i.am kalba apie 2NE1

Rašyti by Rami on Tr. 17 08 2011, 06:31Neseniai Black Eyed Peas reperis Will.i.am turėjo interviu su Cambio kur jie diskutavo apie "i am FIRST: Science is Rock and Roll", TV projektas su kuriuo jis dabar dirba.

Nors pagrindinė interviu tema buvo ateities technologijos, neilgai truko garsiai grupei įsiterpti į pokalbį. Jis buvo paklaustas:
"Kitam savo projektui will.i.am ieško įkvėpimo kitose šalyse. Mes jo paklausėme apie vieną jo prodiusuojamų grupių 2NE1."

"Ooh, K-pop. Jūs norite kalbėti apie technologijas? Korėjiečiai, Pietų Korėjoje... tai yra ateitis," jis sakė. "Pietų Korėja, bumas. Kitame lygyje. Pirmyn, pažiūrėkite. K-pop, ta industrija yra jaudinanti. 2NE1, štai dėl ko prodiusuoju tas merginas, kad parodyti jas už Korėjos ribų. 2NE1 turi būti žinomos Brazilijoje, Amerikoje, Anglijoje, Kanadoje, Australijoje, visur. Tai mano kitas projektas po "i am FIRST". "
avatar
My-Monkey-Magic
Vertėja

Re: Will.i.am kalba apie 2NE1

Rašyti by My-Monkey-Magic on Tr. 17 08 2011, 15:03

Wūhūū! Pagaliau! Ir seniau apie jas kalbėjo ,bet dabar bent nurodė, kada imsis 2ne1 :DDEveryone else will think I'm messing with the beat
So try not to work too hard finding what I lack and just relax..
- Zico (4 My Town)


    Dabar yra Tr. 21 02 2018, 14:54