U-KISS - Neverland

Share
My-Monkey-Magic
Vertėja

U-KISS - Neverland

Rašyti by My-Monkey-Magic on Tr. 31 08 2011, 22:14

they look hot ~

Paskutinį kartą redagavo My-Monkey-Magic, Tr. 14 09 2011, 20:27. Redaguota 1 kartą
Almy
K

Re: U-KISS - Neverland

Rašyti by Almy on Pen. 02 09 2011, 09:33

Yeah ,they sure look hot!!! Ir man patiko ir daina ir klipas ,tik va cia kiek girdejau ten kazkoks narys ar nariai buvo pakeisti tai jej neklystu tas kuris 3.15 naujas? ir labai Hot buvo Kevin (man jis visada labiausiai patiko ,kitu nelabai as ten zinau ,va dar Eli ir Xander zinau(bet Xander cia lyg ir nemaciau ?;o) tai va... tik labai susimaisiau del 2.51 ir 2.54 kur yra Kevin nes man jie abu tokie pat atrodo ,nezinau aaaahhhh man atrd 2.54 Kevin bet 2.51 jis tipo padazytas gal ?ahhh help me!!!

Ir tas new guy - hooot ;*

My-Monkey-Magic
Vertėja

Rašyti by My-Monkey-Magic on Pen. 02 09 2011, 10:18

Aš šiaip nelabai žinau U-KISS narių, tik Donghae.. xD O Xander išėjęs iš grupės, jei ką :/

Everyone else will think I'm messing with the beat
So try not to work too hard finding what I lack and just relax..
- Zico (4 My Town)

Almy
K

Rašyti by Almy on Pen. 02 09 2011, 13:09

Tai sakau kad as jo maniau kad ir nemaciau (bet kartais buna kad juos taip pakeicia ,pridazo perdazo kad neatpazysti tai del to nebuvau tikra ar tikrai jo nemaciaau ;D )

ir as nesuprantu ,kodel nieks cia nekomentuoja po situ Suuuuper klipuku ,dainike ir super sexy trim baxuriukais jame ?????? Negi cia niekam nepatinka U-kiss???? dought. Laukiu komentu atgal del Kevinuko

Boicefan~
K-POPP

Rašyti by Boicefan~ on Pen. 02 09 2011, 14:12

is manes kazkokiu geru komentaru nelaukit nes manes nepatrauke nei daina nei klipas xDD

MilkyNami
?

Rašyti by MilkyNami on Pir. 12 09 2011, 14:03

O iš manęs galit laukt daug gerų komentarų! : D Nes daina neišlenda iš galvos nei mokykloje, nei namuose, nei miegant xOO Siaubas... Man jau neramu daros dėl šitos dainos... (Kažkada taip buvo dėl LUCIFER xDDD)
kuro112
K-PO

Rašyti by kuro112 on Pir. 12 09 2011, 17:55

kaip čia buvo kad aš čia dar nekomentavau?
I Love U-Kiss!
daina tai nereali, norit žudykit mane Elf'ai bet man ji patinka labiau nei Mr. Simple, sakau tai tik todėl kad Mr Simple šluoja apdovanojimus xD
tik norėčiau paklaust, ar negalėtum pakeist video linką į orgiginalų?

http://www.youtube.com/watch?v=n3dF0Y7deb0&list=FLPemxhyODOW3YQEf9IpeWUg&index=4

Tsuyu
?

Rašyti by Tsuyu on Pir. 12 09 2011, 18:46

Nuoširdžiai prisipažinsiu, seniai nesėdėjau be žado žiūrėdama kito kpop mv nei big bang..bet šitas nerealuuuus!

Ir daina! Ir aprangos! Ir jie patys hawt! Ir šookis!
Spoiler:
Kadangi pati kažkiek šoku, tai
negalėjau atitraukt akių! Gal čia ir yra nemenka dalis, kodėl man taip patiko, bet visvien! :D
My-Monkey-Magic
Vertėja

Rašyti by My-Monkey-Magic on Tr. 14 09 2011, 20:23

kuro112 rašo:kaip čia buvo kad aš čia dar nekomentavau?
I Love U-Kiss!
daina tai nereali, norit žudykit mane Elf'ai bet man ji patinka labiau nei Mr. Simple, sakau tai tik todėl kad Mr Simple šluoja apdovanojimus xD
tik norėčiau paklaust, ar negalėtum pakeist video linką į orgiginalų?

http://www.youtube.com/watch?v=n3dF0Y7deb0&list=FLPemxhyODOW3YQEf9IpeWUg&index=4

suuure. tiesiog ,kai dėjau ,tai dar nebuvo įkelta jų oficialiam.. kai kurie būna greitesni xD

Everyone else will think I'm messing with the beat
So try not to work too hard finding what I lack and just relax..
- Zico (4 My Town)

kuro112
K-PO

Rašyti by kuro112 on Tr. 14 09 2011, 20:32

tai ten tie nutekėje xD
visada taip būna xD

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

Dabar yra Sk. 17 12 2017, 11:54