Jewelry sugrįžta

Share
avatar
Gretut:)*
K-P

Jewelry sugrįžta

Rašyti by Gretut:)* on Tr. 12 08 2009, 11:46

Merginų grupė Jewelry grįžta į scheną su šeštuoju savo albumu. Praeitais metais jos išpopuliarėjo su daina'One more time' ir E.T šokiu. Šią vasarą kaip niekada visi stebi Jewelry sugrįžimą, nes jos laikomos veteranėmis dėl sėkmingo pasirodymo praeitais metais.
Daug žmonių yra susidomėja kokį šokį Jewelry merginos parodys šiemet.Paeitais metais E.T šokis buvo laikomas beveik tautiniu, todėl šiais metais tikimasi, kad bus dar geriau. Nors Park Jung Ah ir Seo IN Young turi daug patirties dainavime ir ankščiau buwo komandoje, tačiau Jewelry S(Kim Eun Jung ir HA Joo Yeon) turi daug daugiau patirties.
Jų kompanijos pareiškė:"Jewelry šeštasis albumas bus žavesnis. Jewelry buvo ir bus susikoncentravusios į madingą ir kokybišką muziką. Merginos daug dirbo, kad išleistų šį albumą, taigi kiekvienaspamatys ką jos gali.Mes tikimės, kad kiekvienas lauks ir supras šias merginas."
Be jokių abėjonių šios merginos bus įspūdingos nei prieš metus. Tai bus proga pakeiti meginų grupes, kurias matome šiandien. Jewelry sugrįžimas jau rūgjūčio 25dieną.

    Dabar yra Kv. 18 01 2018, 19:46