G-dragon treniravosi SM 5 metus

Share
YUki
K-

G-dragon treniravosi SM 5 metus

Rašyti by YUki on Tr. 27 01 2010, 08:00

Kiekvienas binnabg fanas žino ,kad šis talikėjas buvo "little Roola" dalimi, tačiau šio berniuko praeityje yra daug daugio to, ko jūs nežinote.

G-dragon atskleidė,kad:
"Pirmą kartą į televiziją patekau MBC laidoje BoBoBo. Tai geriausia vieta stovėti šalia BoMi nunos ir kadangi aš tiek daug šokdavau, visuomet gaudavau vietą prie jos. Tuomet mane pastebėjo kompanija "Roola", ir pakvietė mane tapti "Little Roola" dalimi. Jie mus aprengdavo kaip pačius Roola ir mes keliaudavom su jais turo metu. Aš vos galėjau kalbėti tačiau mes išleidome giesmių albumą."

Pažiūrėkite 7:43:

Laikui bėgant Rool'os populiarumas krito, todėl "Little Roola" išlaikyti taip pat buvo nebeįmanoma. Tai šokiravo G-Dragon'ą.

Jis pasakė:
Man buvo 8-eri, ir faktas , kad "Little Roola" dingo, mane šokiravo. Maniau, kad toje pozicijoje būčiau tapęs daininku. Tuomet pamenu,jog pasakiau mamai,kad daugiau nebenoriu tuo užsiimti. Tai buvo tas laikotarpis ,kai pradėjau elgtis kaip ir visi normalūs vaikai, eiti į mokyklą,mokytis ir etc.

Bet jis negalėjo nuo savo talentų atsiriboti ilgam. Vienoje kelionėje su šeima, jis sudalyvove šokių konkurse ir nugalėjo. Jo varžovai buvo vyresni berniukai,tačiau tai nebuvo svarbu. Šio renginio moderatorius buvo ne kaskitas kaip Lee So Man, dabar geriau žinomas kaip SMe įkūrėjas ir direktotius
Spoiler:
gyvenimų naikintojas,tarakonas osama bin laden'as
.Tuomet LSM pakvietė G-dragoną prisijungti prie savo kompanijos.

G-dragon'as treniravosi SMe visus 5-erius metus, maždaug tuo metu, kai H.O.T. buvo labai populiarūs, o BoA, Shinhwa ir S.E.S buvo vis dar praktikantai.

G-dragin'as pasakė:
Pasirašiau kontraktą su SMe dar tuomet kai ji nebuvo oficialai visiškai įkurta, todėl mano treniruotės nebuvo pastovios.Jos vykdavo kartą per mėnesį,ar net kartą per tris mėnesius. Galiu lažintis ,kad Sm darbuotojai manęs net nepamena. Manęs niekuomet nepastebėdavo, nebent tuomet kai šokdavau. Nors dabar mano išvaizdą nėra labai gera
Spoiler:
false
, tuomet turėjau vaikpalaikio veidą, šokau pakankamai gerai, tačiau nemokėjau dainuoti. Todėl kompanija negalėjo nuspręsti, ką turėtų su manimi daryti. Aš žaisdavau and Shinhw'os narių kelių, tačiau dabar jie to tikriausiai nepamena.

Kompanijo G-Dragon'as buvo sutrikęs. Vieną dieną jis išgirdo Wu-Tang Clan’o muziką draugo namuose ir praktikuotis laisvo stiliaus repą. Jo treniruotės dažniausiai vykdavo PeopleCrew’s studijoje. Tačiau kita interviu dalis bus atskleista vėliau.

šaltinis:allkpop.com

Spoiler:
galiu pasakyt,kad čia mane šokiravo

Agnie
K-POPPE

Re: G-dragon treniravosi SM 5 metus

Rašyti by Agnie on Tr. 27 01 2010, 10:24

Šito negirdėjau.. ir kaip aš taip galėjau.Na, žinojau kad jis tikrai ilgai treniravosi bet nežinojau kad pas SM O__O
Spėju, tie kurie atskyrė jog tai GD dabar gailisi

YUki
K-

Rašyti by YUki on Tr. 27 01 2010, 13:26

tai jis hyp irgi trainee buvo,
man jo dbr dar labaiu gaila istikruju.
kokia cia vaikyste -.- juolab,kad visa savo gyvenima idejo i sia fuken industrija, pamenu ziurejau bigbangu sou kaip sprende kas debiutuos is ju,ir del gd niekam kalbu nebuvo nes pats manageris sake kad jis tam visa save atidave.ir dbr dar varo ant jo uz nieka.-.-

Agnie
K-POPPE

Rašyti by Agnie on Tr. 27 01 2010, 20:30

Va čia tai tikrai galima sakyt kad visą save atidavė. Nes tikrai atidavė.

Sve?ias
Svečias

Rašyti by Sve?ias on Tr. 10 02 2010, 15:01

HOly MOly... Čia tai jau tikrai atsidavimas...
JaeSu
Vertėja

Rašyti by JaeSu on Št. 20 02 2010, 18:25

Thank God, kad jis galiausiai prisijungė prie YGE

Sakura
K

Rašyti by Sakura on Pir. 26 07 2010, 12:37

G-Dragon O_O wow.Nustebino,kad taip galima visa save atiduoti

Sponsored content