SM Entertainment darys 6 valandu koncerta

Share
Sve?ias
Svečias

SM Entertainment darys 6 valandu koncerta

Rašyti by Sve?ias on Kv. 05 08 2010, 15:57

Ka gi per neseniai ivykusia konferencija SM paskelbe, kad per artejanti ju tura, kuriame jie dainuos ir Los Andzele, ir Tokijuje, ir Sanchajuje, ir dar daugybe vietose, jie zada specialius koncertus. Net gi 6 valandu su 80 dainu repertuaru koncerte. Nors suprantama, kad jau anksciau buvo skelbta, kad Los Andzele ivyksiantis koncertas tures gana platu repertuara dainu ir bus didelis.

Tai pat koncertuose yra zadami tokie duetai ir pasirodymai kaip:
- U-Know Yunho (TVXQ) ir Max Changmin (TVXQ).
- BoA ir Key (SHINee).
- Kyuhyun (Super Junior) ir Seo Hyun (SNSD).
- Jessica (SNSD) ir Krystal (f(x)).
Bei dar daugybe kitu, kurie dar neatskleisti.
m1nte
Jaywalker ♥

Re: SM Entertainment darys 6 valandu koncerta

Rašyti by m1nte on Kv. 05 08 2010, 16:05

shnyyy~
norėti pasižiūrėti xD

JaeSu
Vertėja

Rašyti by JaeSu on Kv. 05 08 2010, 17:19

OMG, Yunho ir Changmin duetas T.T
Na bet šešios valandos man atsibostų, kad ir kaip mėgstu SM muziką :/ bet dėl YunCnag dueto iškęsčiau xD Blem, ir kodėl aš turėjau gimti šioj nuošalioj miniatiūrinėj Lietuvoj TT.TT

bzoda
K

Rašyti by bzoda on Kv. 05 08 2010, 17:33

Aš ir galvojau, jog neištverčiau, bet paskui prisiminiau, jog beveik tiek valandų teko praleisti stadione klausant apšildančių grupių iki pagrindinio koncerto. Ir po jo dar energijos buvo :D

Įdomūs duetai nusimato

Sve?ias
Svečias

Rašyti by Sve?ias on Kv. 05 08 2010, 18:49

Et, kaip gaila, kad nepavyks tokio renginio isvykti. Nes man taip idomu ten viska pamatyti. Siaip sprendziant pagal viska, tai cia visai rimtas "challange". Ir tiems, ir tiems.

Visu pirma dainininkams, vien del to, kad ziurint kas kiek gaus dainuoti, kas po ko eis ir koks setlist'as bus. Nes gali taip buti, kad vieniems gali tekti daugiau dainuoti (ala reperiams ir pagrindiniams vokalistams), o kitiems maziau (ala tokiems labiau pasireiskiantiems kaip sokejams grupese ir pritariantysiems vokalistams), ir kas svarbiausia - judeti. O kai kuriems tikrai neprate ant tokiu isbandymu, tikrai gali kvepavimas sutrikti, arba siaip imti gana daznai dusti, kvepuoti garsiai ir vos isdainuoti.

O visu antra ziurovams, vien del to, kad idomu kas gales islaukti koncerto pabaigos. Tikrai tikiu, kad pasisvente gerbejai ir nenuvargstantys hyper aktyvus, tikrai gali issilaikyti sitaip. Jeigu buciau ju vietoje, tikrai kazkodel nujauciu, kad issilaikyciau, nors neesu ten baisiai pasisventes visam SM'ui, taciau as nieko pries juos neturiu. Nes nieko gero, ipuseja koncertas, prasideda dazniausiai visa karstine ir idomumas, o jie po to palieka. O toki rengini ir praranda. Ir siaip kam tada mesti pinigus, jeigu iki koncerto pabaigos neislauki. Man atrodo, mes einam tam i koncertus, kad viska atziuretume nuo pradzios iki pabaigos.

Bet siaip man idomiausia sita dalis.. idomu ar visi nariai dalyvaus, ar ne. Nes daugelis armijoje jau sedi, o kai kurie isviso yra traumuoti. Pvz Minhoo is SHINee, kuriam su koja blogai jau nuo Kovo, taciau man atrodo, kad jis dalyvaus. Bet pvz ir yra Amber is (f)x kuriai irgi su koja negerai, taciau jinai lyg jau nuo ir Geguzes-Birzelio (?) visiskai scenoje nesirodo su kitom narem. Nors jau skaiciau kazkur, kad jau jinai Los Andzele sedi. Ir kiti kurie jau yra susizaloje, ar cia jau visus isvardinau? Pataisykit mane, kas galit sia tema. Aciu.
JaeSu
Vertėja

Rašyti by JaeSu on Pen. 06 08 2010, 11:21

Hm? ką turi galvoj sakydamas, kad daininkai pavargs ir pan? jie juk nedainuos tas 6 valandas be pertraukos xD kiekvienas turės po porą pasirodymų, o prie keleto pasirodymų per dieną jie tikrai įpratę. Jie juk rengia ir grupių koncertus kur turi dainuoti vieni patys 2-3 valandas ir jie kuo puikiausiai tai ištveria , čia profesionalumo reikalas.
Ir manau, kad žiūrėovai tikrai neišsilakstys. Paprastai į tokius renginius sunku net bilietą gauti, taip kad abejoju, kad daug žmonių pabėgs nesulaukę pabaigos. SM nėra kvaili.
Kaip dėl Amber ir kitų nežinau, bet Minho tai tikrai su SHINee pasirodys. Galbūt jis nešoks, bet scenoje vistiek bus, juk per įprastus pasirodymus jis visada pasirodo :)

Sve?ias
Svečias

Rašyti by Sve?ias on Pen. 06 08 2010, 11:52

Turejau omeny, kad jie gali pavargti vien jau nuo tokio gausaus judejimo, bent jau zinant SM chereografijas, tai jo ten neimanoma nejudeti nei viena sekunde toje dainoje. Bet ir kai jie megsta sugalvoti duoti kai kuriems kelias net gi dainas is karto sudainuoti (pvz 6, kazkada su BoA toks atvejis buvo). Bet ir istikruju ziurint kokia ju trukme ir koks pats tas setlistas bus. O ko labiausiai nesulaukiu tai setlisto, nors ir koks pavydas man sukiltu, jeigu bus ziauriai geru dainu ir pasirodymu.
Bet juk pvz ne visos grupes rengia ten savus koncertus, tik kelios. Na, bet suprantama, galima taip iprasti ir per repeticijas. Nors kas ten zino, ka per jas daro. Repetuoja labiau ar kalbasi.
Bet nejaugi, kartais nebuna tokiu atveju, kad groja kazkurio zmogaus megstamiausios dainos, tik staiga uzgroja viena ten labai nepatinka, ir nusprendzia iseiti, nes pagalvoja, kad megstamiausiu repertuaras jau pasibaige ir prasides pacios "durnosios". Sakyciau, kartais reikia tiesiog uzmerkti akys ir isivaizduoti, kad ten radijas, jeigu jau labai ten nepatinkanti daina.
Na, del Minho man ta pati mintis kylo. Bet labai tikiuosi, kad ten tikrai visi bus.
SpaceWannabe
K

Rašyti by SpaceWannabe on Pen. 06 08 2010, 14:05

Marius rašo:Visu pirma dainininkams, vien del to, kad ziurint kas kiek gaus dainuoti, kas po ko eis ir koks setlist'as bus. Nes gali taip buti, kad vieniems gali tekti daugiau dainuoti (ala reperiams ir pagrindiniams vokalistams), o kitiems maziau (ala tokiems labiau pasireiskiantiems kaip sokejams grupese ir pritariantysiems vokalistams), ir kas svarbiausia - judeti. O kai kuriems tikrai neprate ant tokiu isbandymu, tikrai gali kvepavimas sutrikti, arba siaip imti gana daznai dusti, kvepuoti garsiai ir vos isdainuoti.

eikk. jau pasakei taip, kad atrodo paims kokią vieną grupę ir tik jie dainuos tas šešias valandas. juk imkim Super Junior du metus iš eilės koncus turi, laksto jie po tą sceną ir niekas nedūsta ir visiems viskas ok. juk skirs kievienai grupei/atlikėjui kelias dainas ir visi laimingi, niekas nenumirs. juk visgi dainininkai, ne šiaip kokie iš gatvės random žmonės. susitvarkys.

Sve?ias
Svečias

Rašyti by Sve?ias on Pen. 06 08 2010, 15:38

Nu, bet, o jeigu kokios 6 dainos is eiles ir dar pilnos, o ju trukme mazdaug ~4 minutes? Nu, irgi nieko pernelyg gero nera is to, nes as gal is paskutiniuju per paskutine daina, vos vilkdamasis bandyciau ju vietoje apsimesti, kad as labai enjoyinu. Na, bet abejoju ar tikrai taip bus, nebent kokios naujos dainos bus pilnai dainuojamos. Ir tikiuosi, kad SM pasistengs, ten padaryti, kad nei vienas neuzdustu ir nesusizalotu, kadangi ten pas juos rekordai su tais susizalojimais, gal jokia kita kompanija neturi tiek atlikeju susizalojusiu. Ir vienu zodziu, kad nebus karu ten tarp gerbeju.
SpaceWannabe
K

Rašyti by SpaceWannabe on Pen. 06 08 2010, 17:48

eikkkk. tai kaip SuJu per Super Show bent dvidešimt dainų išdainuoja ir nemiršta? tegu dainuoja kad ir šešias tas dainas, jie tam ir treniruoti, kad galėtų tai padaryti. o dėl gerbėjų tai nenustebčiau jei kokie elfs sugalvotų black sea padaryti. jie juk mėgsta taip.

JaeSu
Vertėja

Rašyti by JaeSu on Pen. 06 08 2010, 19:12

Nah, niekas jiems šešių dainų iš eilės neduos xD O net jei ir duotų atlikėjai ištvertų. 6 dainos nėra daug, per koncertus, kaip jau sakiau dauuug daugiau dainuoja. Be to visas tas jų n metų treniravimasis tokiem dalykam ir ruošia. jei tiesa apie tuos visus 'miega tik 4 val per parą' gandus, tai kažkoks 6val koncertas jiems piece of cake xD
Ir jei jau taip būtų, kad žmonės išeidinėtų taip, vos tik išgirdę sau nepatinkančia dainą Dream Concert kiekvienais metais žlugtų XD šiais laikasi viskas daug paprasčia- nepatinka kas nors- suorganizuoji kokį 'silent treatment' ar pan xD
Jei jie ko nors ir turėtų bijoti tai fan'ų kovų. bet to jokiam dideliam koncerte neišvengsi ir turbūt po to SuJu bajrio Kinijoj kuo jau kuo bet apsauga jie pasirūpins X)
dabar belieka nerimaut tik ar bus tas koncertas kur nors transliuojamas, neturiu jokio noro fan-cam'ų žiūrėt :/

SpaceWannabe
K

Rašyti by SpaceWannabe on Antr. 10 08 2010, 13:41

puhleese, SuJu Kinijoj nieko nepadarė. aš soz labai ne į temą db, bet būdama elf negaliu kitaip. XD ten patys kinai prisidirbo, o visokie antis pradėjo varyt ant SuJu, paleido visokius virusus ir kita shyt ir ten nesamonė buvo, taip kad shush. XD
o dėl fancam'ų, tai kai kurie fanai gerom kamerom apsirūpinę. žiūri ir kokybė gera, ir visi "KYAAAAAAAAA" netrukdo. XD

JaeSu
Vertėja

Rašyti by JaeSu on Antr. 10 08 2010, 17:19

ne, tai aš nesakau kad SuJu kalti buvo ;P tiesiog tie vii suspaudimai ir pan nesąmonės buvo 50:50 fanų ir kinijos organizatorių kaltė. Tik sakau, kad SM reputacija nuo to Kinijoj ukentėjo (nesvarbu, kad ne jų kaltė...) tai šįkart turbūt pasistengs kad nk panašaus nebūtų :)
ir ne, fan-cam fanų scream'ai netoleruojami kad ir koks geras vaizdas būtų >.<' galėtų jie būt kaip jap fan'ai, kurie nors retkarčiais patyli :/

SpaceWannabe
K

Rašyti by SpaceWannabe on Antr. 10 08 2010, 23:58

o tu patylėtum kai tau po nosim stovi tavo dievukas? XD aš tai tikrai visa gerkle klykčiau. XDD

JaeSu
Vertėja

Rašyti by JaeSu on Kv. 12 08 2010, 09:32

xD na nežinau, nežinau. Bet bent pasistengčiau ;P

SpaceWannabe
K

Rašyti by SpaceWannabe on Kv. 12 08 2010, 11:21

aš tai nesistengčiau net, cypčiau ir viskas. XDD

JaeSu
Vertėja

Rašyti by JaeSu on Kv. 12 08 2010, 11:49

Na betgi negirdėtum net kaip dainuoja tas tavo dievukas ;P surpantu kad akys būtų kur paganyt, bet juk balsas jo irgi neblogai,ne? ;D

SpaceWannabe
K

Rašyti by SpaceWannabe on Kv. 12 08 2010, 14:54

tai necypčiau taip garsiai. 8DDDDD

JaeSu
Vertėja

Rašyti by JaeSu on Kv. 12 08 2010, 18:22

na bet juk visa tų fan-girls scream'ų blogoji pusė ir yra tai kad nesigirdi ką dainuoja xD

SpaceWannabe
K

Rašyti by SpaceWannabe on Pen. 13 08 2010, 01:43

idk, man per visokius fancams girdisi normaliai. XD

Sve?ias
Svečias

Rašyti by Sve?ias on Št. 21 08 2010, 14:51

Ilgai masciau ar ikelti trumpas naujienas arba kitaip vadinamas - nuotrapas is koncerto, kurias visa laika gaudziau per twitteri, kol vyko koncertas, ar ne. Nu, bet nusprendziau ikelti. Tai va, pasiskaitykit kam idomu visai.

- Koncertas pasirodo truko septynias valandas, o ne kaip sesias valandas kaip buvo zadeta.
- Ties penktaja valanda, kiek supratau garso aparatura pradejo trukineti ar kaip ten buvo.
- Koncerte nepasirode sie SM Entertainment'o nariai: f(x) nare Amber, Super Junior nariai Hangeng, Kibum, Kangin. O nuo armijos atitrukes pasirode Kangta, po siokios tokios pertraukos.
- Kas cia dar gero buvo.. ai va. Zodziu kai visi nariai bedainavo daina skirta BoA, kadangi ji jau desimt metu scenoje, tai zodziu Minho ja apsivyjo rankomis per juosmeni ir suko, suko, kol galiausiai mete i jos veida tortu, taip prasidejo maisto karas scenoje - visi kas netingejo pilstesi vandeniu ir metesi tortu.
- Cassie (DBSK fanai) kiek man daejo, per Super Junior ir SNSD pasirodymus, nedegino savo svieseliu, arba isviso per visus pasirodymus, kur nesirode nei vienas DBSK narys.
- Atrodo, kad SNSD nare Tiffany susitraumavo, nors jinai ir dalyvavo koncerto pacioje pradzioje. Taciau po maisto karo, pasirode tik 1-2 dviejuose pasirodymuose susijusiose su SNSD ir netiketinai dingo link i zeme. Sakyciau, kad kokia ten laida nelaukta tiesiogine uzpuole. Taciau SNSD visos nares kitos buvo ant scenos.
- Kyuhyun ir Seo Hyun sudainavo kartu daina, susikabine rankomis. Na, o ar jie kaip pora, ar kaip tik draugai pasirode, linkiu patiems susikurti pabaiga.
- Vienu zodziu is viso koncerte pasirode, realiai: DBSK (kiek tai supratau tai tik Yunsu ir Changmin, ar buvo ir kiti?), Super Junior (isskyrus Kangin, Kibum ir Hangeng), SNSD, The TRAX, CSJH, Zhang Li Yin, SHINee, BoA, Kangta, f(x) (isskyrus Amber).
JaeSu
Vertėja

Rašyti by JaeSu on Št. 21 08 2010, 17:39

Cassies rimtai nedegino savo švieselių per kitus pasirodymus??? O.O *varo apie tai ko nors paieškoti* žiauru -.-'''
šiaip skaičiau kad tie techniniai nesklandumai dėl karščio buvo, atseit buvo virš 30 laipsnių ten. Neįsivaizduoju kaip reikėtų tokioj temperatūroj iškęsti 7 val klausantis koncerto :O
Ir ne, kitų DBSK narių koncerte nebuvo. JaeChunSu tuoj metu koncertavo a-nation'e.
Ar tą koncertą iš viso filmuos normaliai, na ta prasme kokiai nors transliacijai ar DVD?

Sve?ias
Svečias

Rašyti by Sve?ias on Št. 21 08 2010, 17:57

Kiek suprantu tikrai, jie nedegino. Kadangi kaip tik twitteri yra sioks toks irodymas, tai va linkas kuri gal pamatyti kaip Cassie nedegino (nors ten tik vienetai buvo kurie degino) per Super Junior pasirodyma: http://twitpic.com/2gryhm
As tai pats nesuprantu, kaip ten daug kas labai tvirtai laikesi. Kiek stebejau per twitteri tas valandas (o atnaujinau tikrai labai daznai, beveik kas kelias sekundes) tai visi labai tvirtai laikesi tie kurie rase ir buvo net iki paskutines sekundes, negana to pranesinejo vis.
Nezinau. Siaip tai kiek zinau, jie lyg ir nefilmavo sio koncerto (nors galejo, jau dabar man niezti kojos ir rankos pamatyti bent kelis pasirodymus, nes tikrai girdejau, kad labai idomus buvo ;/). Bet labai noriu tiketi, kad filmavo kur nors slaptai pasislepe ar tai dar zada filmuoti. Nes man tai ziureti tuos fancamus - tai grynas saves zudymas ;/. Nes dazniausiai puse pasirodymo girdi kaip klykia ir skanduoja patys gerbejai, o ne dainininkai dainuoja ar isviso net gi ju kartais nesimato. ;/
JaeSu
Vertėja

Rašyti by JaeSu on Št. 21 08 2010, 18:03

Hm ,na daug kas mano, kad išjungė tas šviesas tam, kad geriau matytųsi Suju mėlyna. na palyginus pic'us kur red ocean yra ir nėra, tai antru atveju Suju šviesos tikrai daug ryškiau matosi :/ tikiousi, kad tikrai dėl to išjungė, o ne kokį fanwar bando pradėti ^^'
Aš irgi fan-cam'ų nemėgstu. Judantis vaizdas ir klyksmai mane erzina tose video :/ na tikious kad gal bent ateinančius pasirodymus filmuos :/// nenoriu fan-cam žiūrėt, bet privalau Yunho ir Max ir Boa ir Key duetų pasiklausyti T.T

Sve?ias
Svečias

Rašyti by Sve?ias on Št. 21 08 2010, 18:09

Na, jau abejoju Cassie ar Elf pradetu daryti kara tarpusavy, mano ziniomis - abudu sitie fanklubai ir fanu nariai ypac, labai gerai sutaria vieni su kitais. Ir siaip mano akimis ziurint, ten pakankamai taikus sedi ir bent jau tikrai vadinamieji "mustukai" pavadinti, tai gal tikrai neprades kariauti. Bet siaip istikruju butu idomu suzinoti Cassie tikraja priezasti, kodel jie taip dare. Nes visokiu spelioniu yra nuo A iki Z.
Et, as tai kas valanda beveik tikrinu ar yra atsirades koks nors irasytas fanu pasirodymas su mano megstamiausiu pasirodymu ar ne, bet kiek tikrinau, tai keli yra imesti, bet viename tai fanu skanduote nufilmave ir juos pacius yra, ir vos tik kelias sekundes parodo pacias SNSD. O BoA tai is viso 20 sekundziu ir tai pacios prasciausios kokybes yra imete pasirodyma. ;/
Zodziu tikiuosi sulaukti tikrai geriau nufilmuotu pasirodymu siaip ar taip, ir bent kiek nors savo megstamiausiu pasirodymu. Nes abejoju ar tikrai nera nei vieno zmogaus, kuris nenufilmuotu nei vieno pasirodymo.

Sponsored content

Rašyti by Sponsored content

Dabar yra Pir. 21 08 2017, 10:18