Engiama k-pop merginų grupės narė?

Share
avatar
JaeSu
Vertėja

Engiama k-pop merginų grupės narė?

Rašyti by JaeSu on Sk. 12 09 2010, 18:27

Pasklido gandas, kad vienos populiarios merginų grupės narė yra skriaudžiama kitų savo grupės narių.

Ši narė jaunesnė nei kitos, tačiau gauna gana daug dėmesio įvairiuose televizijos laidose. Problema ta, kad šiose laidose dėmesys skiriamas tik jai, visiškai ignoruojant likusias grupės nares. Todėl su šia nare labiau supažindinami žiūrovai, o kitos grupės merginos lieka nepastebėtos ir tampa pavydžios ir žiaurios.

Pasak televizijos atstovo(-ės), pasivadinusio(-s) ,,H", minėtoji narė dalyvavo vieno portalo renginyje ir ten buvo atstumta savo grupės narių. ,,H" tvirtina, kad kitos grupės merginos elgėsi taip lyg minėtoji narė neegzistuotų ir kalbėjosi tik tarpusavyje.

Kitų narių atstūmimas ir skriaudimas yra pripažįstama ir skaudi k-pop grupių tiesa. Kai vienas kuris nors narys staiga labai išpopuliarėja, likę grupės nariai dažnai tampa pavydūs ir pagiežingi.

Šaltinis: allkpop.com

Kol kas neaišku, kas ta palaptingoji narė ir iš kokios grupės ji yra, tačiau populiariausi k-pop fanų spėjimai yra: Jiyeon (T-ara), Hyuna (4Minute), UEE (After School), Ga-In (BEG), Janey (GPBasic) arba Sunhwa (Secret).avatar
Sve?ias
Svečias

Re: Engiama k-pop merginų grupės narė?

Rašyti by Sve?ias on Sk. 12 09 2010, 18:53

Ale man tas sakinis "si nare jaunesne uz kitas" skamba lyg butu kalbama apie maknae arba pagal antra jauniausia. Nezinau, nezinau.. Nes siaip pats susimasciau. Is tu duotoju, gal sakyciau, kad tikrai ne kokia Ga-In, HyunA ar Ji Yeon. Man net gi per daug keistai skamba. O ypac zinant, kokia Ji Yeon ar kokia HyunA yra numyletos savo grupiu nariu.

Tai va, del Sunhwos nezinau, net ir ka pasakyti. Tad nieko nerasysiu. O apie Janey ir visiskai nenustebciau, jai tik 11 metu, o kitos tikrai neabejotinai vyresnes uz ja, ir protu (deja, siais laikais vaikai protingesni uz kai kurius net suaugusius, ir amziumi. Tai tikrai galbut ir neatranda jokios kalbos su ja, tai ir slepia ten nuo jos viska. Ir kadangi likusioji is to saraso yra UEE, zinot ka? Visiskai nenustebciau ir del jos. Juk jis tik paziekit, kiek jai laiko skiria klipuose, TV laidose, kaip ja ten giria, liaupsina. Tai neabejoju, kad ir nares neatlaiko pries tai, ir pasisako. Ale cia man vienas pats labiausias variantas siuo metu.
avatar
Agnie
K-POPPE

Re: Engiama k-pop merginų grupės narė?

Rašyti by Agnie on Pir. 13 09 2010, 18:25

geras..... Nemanau kad tai Hyuna, bet UEE gali b8t...avatar
JaeSu
Vertėja

Re: Engiama k-pop merginų grupės narė?

Rašyti by JaeSu on Pir. 13 09 2010, 19:24

Sakot UEE... na dunno x)
šiaip pastaruoju metu Nana ne ką mažiau populiaresnė...
nors visko gali būti ^^'avatar
Sve?ias
Svečias

Re: Engiama k-pop merginų grupės narė?

Rašyti by Sve?ias on Antr. 14 09 2010, 14:48

Mano nuomone daugiausia šansų GP Basic Janey, nes kitų ir aš pati nežinau, Girl's Day Minah, nes per laidas vos ne ji vien kalba. Dėl Uee tikrai abejočiau ar Hyunos, nes kiek After school kiek 4Min yra populiarios, ir nėra ten viena populiari o kitos visai ne.
avatar
JaeSu
Vertėja

Re: Engiama k-pop merginų grupės narė?

Rašyti by JaeSu on Antr. 14 09 2010, 18:18

elle. rašo:Mano nuomone daugiausia šansų GP Basic Janey, nes kitų ir aš pati nežinau, Girl's Day Minah, nes per laidas vos ne ji vien kalba. Dėl Uee tikrai abejočiau ar Hyunos, nes kiek After school kiek 4Min yra populiarios, ir nėra ten viena populiari o kitos visai ne.

na bet ar GPBasic dalyvavo kokiuose renginiuose (ta prasme, ten minimas kažkokio portalo renginys)? Jos visai neseniai debiutavusios, tai kažkaip jos išviso mažai dar kur buvo...be to ir tas dalykas dėl dalyvavimo laidose nelabai tinka, man atrodo GPBasic kaip ir nedalyvavo jokiose... na nebent būčiau ką praleidus :/
Sponsored content

Re: Engiama k-pop merginų grupės narė?

Rašyti by Sponsored content


    Dabar yra Tr. 21 02 2018, 14:46